Telefon:
504 438 009
Adres:
Łódź, Polska
E-mail:
hello@pzprojekt.pl

pzprojekt.pl

Tworzymy strony internetowe

Potrzebujesz strony internetowej? Jeżeli tak to jesteś w odpowiednim miejscu! Zbudujemy dla Ciebie stronę internetową, która będzie:

 • Dostosowana do Twoich potrzeb
 • Mobilna i responsywna
 • Oparta o system CMS WordPress
 • Możliwa do rozbudowy oraz samodzielnej edycji 
 • Dostosowana do wymogów Google

Zadzwoń

504 438 009

Napisz

hello@pzprojekt.pl

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Uzupełnij podstawowe dane i opisz czego potrzebujesz. Na Twoją wiadomość odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

  Potrzebujesz strony internetowej? Skontaktuj się z nami!

  Strona internetowa: Twój sposób na wirtualny uścisk dłoni

  W sieci każda transakcja zaczyna się od strony internetowej. Nie ma znaczenia, co sprzedajesz. Jeśli chcesz przyciągnąć i zatrzymać klienta, to dobra strona internetowa: zaprojektowana z pomysłem, funkcjonalna i przejrzysta, jest koniecznością.

  Strona internetowa Twojej firmy to więcej niż wizytówka – to sposób na przedstawienie marki i jej produktów. To jednocześnie katalog, wizytówka, mapa i informator. Zresztą: lista funkcji jest ograniczona wyłącznie przez wyobraźnię. Nowoczesna strona www to sposób na wyróżnienie się, ale także potężne narzędzie marketingowe, bez którego dziś trudno wyobrazić sobie skuteczne kampanie promocyjne.

  Jak powstaje strona internetowa

  Budowa stron internetowych to wieloetapowy proces. Mimo tego, że dziś dostępnych jest wiele narzędzi, które mają pomagać nawet osobom niemającym doświadczenia, szybko stworzyć dobre strony, to w praktyce rzadko się to sprawdza. Wszystko dlatego, że samo wykonanie strony to dopiero zwieńczenie projektu.

  Analiza potrzeb

  Nie można stworzyć doskonałej strony internetowej, nie znając jej celu, zasad działania i ogólnych założeń. Pominięcie analizy potrzeb bardzo często kończy się powstaniem kolejnej strony podobnej do tysięcy już istniejących. Tego na pewno chcesz uniknąć. Nie chodzi jednak tylko o unikalność estetyczną – przede wszystkim należy przeanalizować konkretne potrzeby w zakresie funkcji.

  Projektowanie strony internetowej

  Znając potrzeby, można szukać odpowiednich rozwiązań technicznych, które pozwolą zrealizować nawet najbardziej ambitne plany. Projektowanie stron internetowych to proces godzenia wymogów estetycznych i technicznych, spinania tego wszystkiego w ramach dostępnych zasobów serwera i posiadanego budżetu. Projektowanie stron pozwala przewidywać ewentualne problemy i zapobiegać ich wystąpieniu.

  Budowa strony internetowej

  Przejście od projektu do działającej strony czasem wymaga naprawdę sporego wysiłku. Zaimplementowanie odpowiednich rozwiązań technicznych, napisanie skryptów, które obsłużą niepowtarzalną funkcjonalność albo samo dopasowanie pewnych aspektów technicznych do specyfiki serwera pozwala przekuć projekt strony internetowej w działającą witrynę.

  Optymalizacja strony internetowej

  Świeżo zbudowana strona internetowa – nawet jeśli projekt był bardzo dobry – praktycznie nigdy nie jest idealna. Zawsze są pewne elementy, które można poprawić, żeby witryna wyglądała lepiej, szybciej działała, była bezpieczniejsza albo korzystniej się pozycjonowała. To odpowiedni moment, żeby takie detale wychwycić i do maksimum zwiększyć potencjał strony internetowej.

  Publikacja

  Czy wystarczy po prostu przesunąć jakiś przełącznik, żeby strona internetowa pojawiła się w sieci? Czasem tak, a czasem ten etap wymaga sprawnej migracji plików i baz danych na serwer produkcyjny. W każdym przypadku jest to absolutnie kluczowy moment – tu wciąż może okazać się, że coś nie działa idealnie i trzeba wprowadzić ostatnie poprawki. A jeśli wszystko jest w porządku, to właśnie w tej chwili można odetchnąć z ulgą i… przygotować się do dalszej pracy.

  Kiedy założyć stronę internetową?

  Wydaje się oczywiste, że każda firma powinna mieć stronę internetową, ale czy na pewno? I czy ma znaczenie, na jakim etapie działalności się ją przygotowuje?

  • W przypadku małych firm strona internetowa często jest podstawowym kanałem kontaktu z klientami i warto mieć ją gotową jak najszybciej, żeby móc obsłużyć wiadomości, prowadzić kampanie marketingowe czy publikować katalogi produktów.
  • Średnie firmy często dobrze sobie radzą, prowadząc sprzedaż stacjonarną. Czy to jednak powód, żeby rezygnować ze strony internetowej? Absolutnie nie, ale warto to przemyśleć: nie zawsze będzie chodziło o zdobycie kolejnych klientów, czasem celem będzie podniesienie renomy i rozpoznawalności marki.
  • Duże firmy i korporacje powinny mieć strony internetowe, żeby zdobywać nowych klientów, często też część witryny jest skierowana do pracowników organizacji – tutaj bez witryny internetowej naprawdę trudno mówić o jakimkolwiek dynamicznym rozwoju.

  Coraz częściej też doradzamy założenie strony osobom prywatnym. Korzystają z tego freelancerzy, pracownicy naukowi, ale też sportowcy, influencerzy i ludzie, którzy po prostu chcą się czymś ze światem podzielić. Dobrze zaprojektowana strona internetowa pozwala rozwinąć skrzydła w każdej dziedzinie.

  Jak Ci pomożemy?

  Budujemy strony internetowe, które są proste, skuteczne i atrakcyjne. Jako administrator, będziesz mógł zarządzać witryną od zaplecza przez bardzo intuicyjny panel. Korzystamy głównie z WordPressa, w którym pracuje się łatwiej niż z niejednym edytorem tekstu.

  Przygotujemy Twoją stronę tak, żebyś bez trudu mógł ją modyfikować, oceniać skuteczność, a nawet rozbudowywać, jeśli uznasz to za konieczne. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoim projekcie, a my opowiemy, jak możesz wcielić go w życie.

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!