Telefon:
504 438 009
Adres:
Łódź, Polska
E-mail:
hello@pzprojekt.pl

pzprojekt.pl

Tworzymy sklepy internetowe

Chcesz rozpocząć sprzedaż w internecie i potrzebujesz pomocy w budowie
sklepu internetowego? Jesteś w odpowiednim miejscu! Wykonamy dla Ciebie
sklep, który będzie:

 • Dostosowany do Twoich potrzeb
 • Mobilny i responsywny
 • Oparta o system WooCommerce lub PrestaShop
 • Możliwy do rozbudowy
 • Dostosowany do wymogów Google

Zadzwoń

504 438 009

Napisz

hello@pzprojekt.pl

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Uzupełnij podstawowe dane i opisz czego potrzebujesz. Na Twoją wiadomość odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

  Potrzebujesz sklepu internetowego? Skontaktuj się z nami!

  Sklep internetowy: czym się różni od zwykłej strony www?

  Sklepy internetowe to doskonały sposób na zdobycie klientów – czegokolwiek nie sprzedajesz. Działają całą dobę, wymagają tylko minimalnej obsługi, a koszt zdobycia w nich jednego klienta jest bardzo niski. Dlaczego jednak nie wszyscy się z tym zgadzają? Dlatego, że nie wszyscy mieli prawidłowo zbudowane sklepy!

  Pytanie tylko na pozór jest banalne. Bo choć od front-endu różnice są dość oczywiste, to tak naprawdę ważniejsze jest to, co dzieje się „pod maską”. Dobre sklepy internetowe mogą pracować na WooCommerce, czyli w specjalnie dostosowanym WordPressie. To ten sam silnik, który obsługuje większość dziś budowanych stron. Jednak za wiele funkcjonalności sklepów odpowiadają specjalne wtyczki, które pomagają zarządzać kontami użytkowników, wysyłkami, stanami magazynowymi lub płatnościami.

  Sklepy internetowe i modele ich działania

  Dziś sklepy internetowe to rozwiązanie nie tylko dla klasycznych firm handlowych. Dają one znacznie więcej możliwości, choć oczywiście w każdym z tych scenariuszy trzeba będzie wykorzystać inne rozwiązania techniczne.

  • Klasyczne sklepy internetowe detaliczne i hurtowe. Wymagają integracji ze stanami magazynowymi, muszą obsługiwać często skomplikowane systemy rabatowe, ale mogą służyć sprzedaży zarówno pojedynczych produktów, jak i asortymentu liczącego setki tysięcy artykułów.
  • Sklepy internetowe w dropshippingu. W tym wariancie sklep nie posiada własnych magazynów, a pośredniczy w transakcji między klientem a hurtownią, zapewniając bezpieczne kanały płatności, obsługując ewentualne zwroty i budując asortyment na podstawie katalogów wielu dostawców.
  • Sklepy internetowe z produktami wirtualnymi. Sprzedawać można przecież nie tylko fizyczne produkty, ale też ebooki, pliki graficzne czy nawet usługi. Takie sklepy trzeba często przemodelować, żeby uwzględniały nietypową specyfikę wirtualnych produktów.

  Jak budujemy sklepy internetowe

  Nie dysponujemy żadnym gotowym schematem, który wystarczyłoby wgrać na serwer, zmienić grafikę i podstawić nową domenę – każdy sklep internetowy jest niepowtarzalny i zawsze stosujemy pełną ścieżkę postępowania przy jego budowie.

  Analiza potrzeb

  Wspólnie z Tobą skupimy się na potrzebach funkcjonalnych i estetycznych sklepu. Zaprojektujemy ścieżkę, jaką będzie mógł podążyć klient, zrozumiemy jego zachowanie i ocenimy, jak wpływa na to pożądane działanie skryptu sklepu. Dzięki temu nie tylko wyznaczymy dalszy sposób” postępowania, ale też uzgodnimy, jakie muszą być parametry serwera.

  Projektowanie sklepu internetowego

  Przełożymy opisane potrzeby na bardzo konkretne rozwiązania techniczne – przejrzymy całe repozytorium skryptów i rozwiązań programistycznych, zasugerujemy sposoby rozwiązania wszystkich problemów i dobierzemy dodatkowe oprogramowanie niezbędne do optymalnej pracy sklepu.

  Budowa sklepu

  Na tym etapie zamienimy abstrakcyjny wciąż projekt w realny, działający i wydajny sklep internetowy. Skonfigurujemy wszystkie elementy oprogramowania, uzgodnimy parametry serwera, przetestujemy działanie każdego fragmentu kodu i upewnimy się, że w środowisku produkcyjnym sklep będzie szybki, bezpieczny i funkcjonalny.

  Wypełnienie treścią

  Sklep na razie był pusty. Teraz sprawimy, że uzyska pełną moc zarabiania. Wprowadzimy produkty, przygotujemy fotografie produktowe, ustawimy parametry początkowe koszyka zakupów lub skonfigurujemy system zniżek i podatków. Sklep będzie przynajmniej gotowy do realnych testów, ale możemy też doprowadzić go do finalnego stanu.

  Optymalizacja

  Zadbamy o to, żeby sklep był maksymalnie wydajny i nie obciążał serwera ponad miarę, gwarantując jednocześnie płynną pracę i wygodne zakupy. Upewnimy się, że późniejsze kampanie promocyjne, reklamy i pozycjonowanie będą reklamowały dobrze przygotowany sklep.

  Uruchomienie sklepu internetowego

  Kiedy będziemy mieli absolutną pewność, że wszystko działa tak, jak należy i że sklep jest naprawdę gotowy na przyjęcie pierwszych klientów, uruchomimy go na odpowiednim serwerze. Od tej chwili wszystko będzie się działo naprawdę i zaczniesz naprawdę zarabiać na sklepie w sieci.

  Uruchomienie sklepu internetowego

  Budowa sklepów internetowych to dla nas zawsze ważny projekt. Choć skupiamy się w głównej mierze na aspektach programistycznych, dbamy też o to, żeby sklep, który u nas zamówisz, był zgodny z obowiązującymi przepisami. To znaczy, że przygotujemy dla niego politykę prywatności, regulaminy, cenniki i inne informacje wymagane prawem.

  Jesteśmy w stanie pomóc Ci w przygotowaniu znakomitych zdjęć produktowych do sklepu, przygotujemy kampanię SEO, Google Ads, wypozycjonujemy sklep, założymy blog, który będzie dalej promował Twoją działalność. Innymi słowy: sprawimy, że z małego sklepiku osiedlowego, Twój sklep internetowy zamieni się w profesjonalny, lubiany i wysoko ceniony punkt handlowy.

  Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

  Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Opisz nam swoje sklepowe marzenia, a my opowiemy, jak można je zrealizować. Zbudujemy dla Ciebie sklep internetowy, którym rozłożysz konkurencję na łopatki. Bez względu na skalę działalności i branżę, którą się zajmujesz, zawsze będziemy w stanie podpowiedzieć najlepsze sposoby prowadzenia sprzedaży w internecie.

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!